Η Κλεονίκη Χατζηπαρτάλη νέα πρόεδρος του Συλλόγου Προσφύγων Αν. Θράκης Αγ. Τριαδας
![Η Κλεονίκη Χατζηπαρτάλη νέα πρόεδρος του Συλλόγου Προσφύγων Αν. Θράκης Αγ. Τριαδας](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/11/Σύλλογος-Προσφύγων-Αν.-Θράκης-2.jpg)
Μετά από πρόσκληση της πλειοψηφήσασας συμβούλου, κας Τσαμπουρδή Σουλτάνας, τα εκλεγέντα μέλη του Συλλόγου Προσφύγων Ανατολικής Θράκης Αγίας Τριάδας συνήλθαν και εξέλεξαν με ψηφοφορία τη σύσταση του νέου Διοικητικού Συμβουλίου, η οποία είναι η ακόλουθη:
Πρόεδρος: Χατζηπαρτάλη Κλεονίκη
Αντιπρόεδρος: Καμέκη Κωνσταντία
Γραμματέας: Κυρτσέλογλου Βασιλική
Ταμίας: Τσαμπουρδή Σουλτάνα
Μέλος: Στυλιανίδου Βασιλική
Αναπληρωματικά μέλη: Κανταλάς Εμμανουήλ, Πετράκης Νικόλαος, Σπυρίδης Χρήστος, Καστανιώτη Αναστασία
Ο Σύλλογος ξεκινάει μια νέα περίοδο δημιουργίας και δράσης και ελπίζει στη στήριξη όλων των μελών και των φίλων του, με πνεύμα συνεργασίας, δημιουργικότητας και σεβασμού στην παράδοση.