Χαμός στην Περαία!
![Χαμός στην Περαία!](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/03/Ραφτο-1.jpg)
Εικόνες βγαλμένες από την κανονικότητα στην Περαία. Εικόνες από μια τυπική ανοιξιάτικη Κυριακή, προ κορωνοϊού σήμερα με τους πάντες να βολτάρουν πάνω-κάτω, κρατώντας εναν καφέ στο χέρι, παρέες να συζητούν ανέμελα και αλλους πιο τολμηρούς για την εποχή να κανουν το πρώτο τους μπάνιο!
Η φωτό από τον γνωστό φωτορεπόρτερ, Βασίλη Ραφτόπουλο, είναι χαρακτηριστική.
Αντε καλό καλοκαίρι, μακριά απο ιούς…