Φιλική νίκη του Ποσειδώνα Μηχανιώνας επί του Διγενή Λακκώματος
![Φιλική νίκη του Ποσειδώνα Μηχανιώνας επί του Διγενή Λακκώματος](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2022/04/Ποσειδών-Γιαννιτσά-6-1.jpg)
Με 2-0 (χάρις σε δύο γκολ του Τσακιρίδη) επιβλήθηκε ο Ποσειδώνας επί του Διγενή Λακκώματος σε φιλικό παιχνίδι που έγινε στη Μηχανιώνα.
Ο Αγγελος Ζαζόπουλος, είδε τους ποδοσφαιριστές του απελευθερωμένους από το άγχος, μετά την υπερπροσπάθεια όλης της χρονιάς και την παραμονή στη Γ΄ Εθνική, να απολαμβάνουν την κάθε στιγμή!
Είναι χαρακτηριστικό, πως παρ΄ ότι μετά το σημερινό φιλικό είχε αποφασιστεί η λήξη της χρονιάς, η επιθυμία των παικτών για ποδόσφαιρο, οδηγεί σε νέο φιλικό, πιθανότατα με την Κ19 του ΠΑΟΚ, την ερχόμενη Τετάρτη, ξανά στη Μηχανιώνα…