Τα είπαν Ζαβέρκος και Χρυσάφης
![Τα είπαν Ζαβέρκος και Χρυσάφης](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2022/08/Ζαβέρκος-Χρυσάφης.jpg)
Συνάντηση εργασίας είχαν το πρωί ο πρόεδρος του ΣΥΠΠΑΖΑΘ, Αντώνης Ζαβέρκος με τον αντιπρόεδρο του Σωματείου Καφέ-Μπαρ-Ψητοπωλών Θεσσαλονίκης, Σάκη Χρυσάφη.
Η συνάντηση έγινε στο όμορφο περιβάλλον του “Theros” και αντικείμενο της κουβέντας ήταν η βελτιωμένη εικόνα που παρουσιάζει η παραλία της Περαίας με τα αδέσποτα, αλλά και θέματα-αιτήματα που αφορούν τον κλάδο του κ. Χρυσάφη και τα οποία, ο κ. Ζαβέρκος, ως δημοτικός σύμβουλος, μπορεί να προωθήσει…