Σύμφωνο συνεργασίας με το “Χαμόγελο του παιδιού” υπογράφει ο Τζιτζικώστας
![Σύμφωνο συνεργασίας με το “Χαμόγελο του παιδιού” υπογράφει ο Τζιτζικώστας](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/09/Χαμόγελο-του-παιδιού.jpg)
Σύμφωνο συνεργασίας με το «Χαμόγελο του Παιδιού» και τον Πρόεδρό του Κώστα Γιαννόπουλο θα υπογράψει αύριο Τρίτη 14 Σεπτεμβρίου 2021 ο Περιφερειάρχης Κεντρικής Μακεδονίας Απόστολος Τζιτζικώστας.
Η υπογραφή του συμφώνου θα πραγματοποιηθεί στην έδρα της διοίκησης της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας (Βίλα Αλλατίνι, Β. Όλγας 198, αίθουσα συσκέψεων, πρώτος όροφος), στις 12.00’ το μεσημέρι.