Συγχαρητήρια Φεστερίδη στον παραολυμπιονίκη μας Θανάση Κωνσταντινίδη
![Συγχαρητήρια Φεστερίδη στον παραολυμπιονίκη μας Θανάση Κωνσταντινίδη](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/08/Φεστε-21.jpg)
Με ανάρτησή του στο διαδίκτυο ο Γιώργος Φεστερίδης, από τον Τομέα Προστασίας του Πολίτη του ΠΑΣΟΚ/ΚΙΝΑΛ, συγχαίρει για την επιτυχία του, τον παραολυμιονίκη μας, Θανάση Κωνσταντινίδη:
“Συγχαρητήρια στον φίλο Κωνσταντινίδη Θανάση αθλητή της Παραολυμπιακής Εθνικής Ομάδας για την κατάκτηση του Ασημένιου μεταλλίου, συγχαρητήρια σε όλη την αποστολή είναι οι πραγματικοί νικητές τής Ζωής”, έγραψε σχετικά.