Στο “Σπίτι του Πατέρα” η Λέσχη LIONS Μηχανιώνας
![Στο “Σπίτι του Πατέρα” η Λέσχη LIONS Μηχανιώνας](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2022/10/LIONS-3.jpg)
Τα μέλη της Λέσχης Lions Ν.Μηχανιώνα ΑΙΝΕΙΑ συνεχίζοντας την στήριξη του έργου του (Abba house)”Σπίτι του Πατέρα” όπου φιλοξενούνται παιδάκια κατόπιν εισαγγελικής παρέμβασης, προσέφεραν τρόφιμα γλυκά και είδη ένδυσης.
Αλλη μία αξιέπαινη πρωτοβουλία από την δραστήρια ανθρωπιστική οργάνωση της περιοχής μας…
Μάλιστα δέχθηκαν ευχαριστήρια επιστολή από το “Σπίτι του Πατέρα”!