ΣΗΜΕΡΑ: Δράση φιλαναγνωσίας και δημιουργικότητας στην Επανομή “Ο φίλος μου ο δράκος”
![ΣΗΜΕΡΑ: Δράση φιλαναγνωσίας και δημιουργικότητας στην Επανομή “Ο φίλος μου ο δράκος”](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2023/02/ΔΗΠΠΑΚΥΘ-19-Φεβ-1.jpg)
Ντυμένοι αποκριάτικα, έτοιμοι για χορό και διαγωνισμό chopstick με ρύζι, με τις εθελόντριες της βιβλιοθήκης, Ανδρεοπούλου Ντίνα & Ελένη Πιστόλα, διοργανώνεται σήμερα στην Επονομή δράση φιλαναγνωσίας και δημιουργικότητας.
Σήμερα ιστορία τρίτη: Ο φίλος μου ο δράκος του Christoph Niemann.
Στη Δημοτική Βιβλιοθήκη Επανομή, στις 6 το απόγευμα.