Πρόβλημα με την εναπόθεση ογκωδών στο τριεθνές
![Πρόβλημα με την εναπόθεση ογκωδών στο τριεθνές](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/04/Τριεθνές.jpg)
Μεγάλο πρόβλημα παρατηρείται στο τριεθνές με την εναπόθεση σκουπιδιών και άλλων ογκωδών στη συγκεκριμένη περιοχή.
Το ερώτημα που τίθεται είναι γιατί η εταιρία που έχει σύμβαση με τον Δήμο για την περισυλλογή των απορριμμάτων και αμείβεται πλουσιοπάροχα επιλέγει αυτόν τον τρόπο, δημιουργώντας άσχημη εικόνα, επιβαρύνοντας το περιβάλλον.
Ζητείται απάντηση…