ΠΡΟΣΟΧΗ: Χωρίς νερό το Αγγελοχώρι από το πρωί της Πέμπτης
![ΠΡΟΣΟΧΗ: Χωρίς νερό το Αγγελοχώρι από το πρωί της Πέμπτης](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/02/Νερό-διακοπή.jpg)
Χωρίς νερό θα μείνει το Αγγελοχώρι από το πρωί της Πέμπτης και μέχρι αργά το μεσημέρι.
“Σας ενημερώνουμε πως την Πέμπτη 25-02-21 από τις πρωινές ώρες μέχρι το μεσημέρι, θα υπάρχει διακοπή νερού καθώς θα εκτελεστούν διαδικασίες καθαρισμού της δεξαμενής στην περιοχή του Υδατόπυργου”, αναφέρει η σχετική ανακοίνωση της Δημοτικής Επιχείρησης Υδρευσης και Αποχέτευσης του Δήμου Θερμαϊκού.