Περήφανο το Αγγελοχώρι για τα παιδιά του (ΒΙΝΤΕΟ)
Στην παρέλαση της Μηχανιώνας, συμμετείχαν, όπως κάθε χρόνο, τα παιδιά του δημοτικού σχολείου του Αγγελοχωρίου, κάνοντας περήφανο για άλλη μια φορά το χωριό!
Θαυμάστε τα:
Στην παρέλαση της Μηχανιώνας, συμμετείχαν, όπως κάθε χρόνο, τα παιδιά του δημοτικού σχολείου του Αγγελοχωρίου, κάνοντας περήφανο για άλλη μια φορά το χωριό!
Θαυμάστε τα:
Ταβέρνα Σεργιάνι
Ηπείρου 2 , Περαία , 2392 402178