Παγκόσμια Ημέρα Εθελοντή Αιμοδότη με Χαριστέα!
![Παγκόσμια Ημέρα Εθελοντή Αιμοδότη με Χαριστέα!](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/06/Χαριστέας-1.jpg)
Παγκόσμια Ημέρα Εθελοντή Αιμοδότη είναι σήμερα και ο Αγγελος Χαριστέας, αντιπεριφερειάρχης ψηφιακής διακυβέρνησης, έστειλε το δικό του μήνημα, παρέα με τον αντιπεριφερειάρχη υγείας, Χρήστο Μήττα.
“#ΔώσεΑίμα και #ΧάρισεΖωή Πολλά συγχαρητήρια στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας και στον Αντιπεριφερειάρχη Υγείας κ. Χρήστο Μήττα για τις δράσεις εθελοντικής αιμοδοσίας που διοργανώνουν”, είναι η σχετική τους ανάρτηση.