Πήρε και Δημήτρη Κουκουλέκη ο Ποσειδώνας
![Πήρε και Δημήτρη Κουκουλέκη ο Ποσειδώνας](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/08/Ποσειδών-Κουκουλέκης-Δ..jpg)
Μετά τον Τάσο Κουκουλέκη, στον Ποσειδώνα υπέγραψε και ο νεαρός μεσοεπιθετικός, Δημήτρης Κουκουλέκης, που και αυτός την περυσινή περίοδο αγωνίζονταν στον Αγροτικό Αστέρα.
Αλλη μία κίνηση ενίσχυσης για την ομάδα της Μηχανιώνας η οποία συνεχίζει δυνατά στο μεταγραφικό παζάρι, λίγο πριν την έναρξη της προετοιμασίας, την προσεχή Τετάρτη.
Μέσα στις επόμενες ημέρες αναμένονται κι άλλες μεταγραφές…