Πάλι “τεσσάρα” από την Αναγέννηση Επανομής!- Εντυπωσιακό 0-4 της Νίκης Μεσημερίου στο Τριάδι

Eπέστρεψε στις νίκες μετά από το 1-1 της προηγούμενης εβδομάδας με αντίπαλο τον ΑΟ Καρδίας η Αναγέννηση Επανομής. Με σκορ 4-2 απέναντι στον ΠΟ Μαλακοπής οι γηπεδούχοι έφτασαν στο τελικό αποτέλεσμα δίκαια απέναντι σε μια ομάδα που προσπάθησε αλλά δεν κατάφερε να πάρει κάτι από το ματς. Με την επιτυχία αυτήν η Αναγέννηση διατηρήθηκε σε απόσταση αναπνοής από την κορυφή ενώ οι όποιες ελπίδες για play off.

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ που επικράτησε με 0-4 στο Τριαδι απέναντι στον τοπικό Ατρόμητο. Η Νίκη ευτυχησε να προηγηθεί μόλις στο 7ο λεπτό με τον Βασίλη Βλαχογιωργο και διπλασίασε τα τέρματα της στο 28′ με τον Ζηση Ζηβαριδη. Το 0-3 ήρθε στο 36′ από τον 17χρονο, προερχόμενο από την Ακαδημία, Κωνσταντίνο Ντινιδη, ο οποίος πέτυχε το πρώτο του γκολ σε επίσημο αγώνα με τη φανέλα της ανδρικής ομάδας. Το δεύτερο ημίχρονο ήταν μια τυπική διαδικασία με το 0-4 να έρχεται με ένα εντυπωσιακό γκολ εκτός περιοχής από τον Αλέξη Γιαλετζη.