Ο Σύλλογος “Παναγία Φανερωμένη” καλλωπίζει το αμφιθέατρο της Μηχανιώνας
![Ο Σύλλογος “Παναγία Φανερωμένη” καλλωπίζει το αμφιθέατρο της Μηχανιώνας](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/05/ΛΧΣ-Παναγία-Φανερωμένη.jpg)
Αξιέπαινη πρωτοβουλία από τον Λαογραφικό Χορευτικό Σύλλογο “Παναγία Φανερωμένη”. Από νωρίς το πρωί (καιρού επιτρέποντος) μέλη του θα βρίσκονται στο αμφιθέατρο της Μηχανιώνας, στα Πευκάκια, προκειμένου να το καλλωπίσουν.
Η ανακοίνωση του συλλόγου:
“Ο Σύλλογος μας σε συνεργασία με τον Δήμο Θερμαϊκού για μια πόλη όμορφη και καθαρή , θα καθαρίσει και θα βάψει το αμφιθέατρο της πόλης μας .
Αυτό θα γίνει την ερχόμενη Τρίτη 1/6/2021 και ώρα 07:30 π.μ . Η ανακοίνωση αυτή απευθύνεται όχι μόνο στα μέλη του Συλλόγου μας , αλλά και σε οποιονδήποτε άλλον θέλει να βοηθήσει”.