Ο κορωνοϊός έπληξε και τον Νηρέα Μηχανιώνας
![Ο κορωνοϊός έπληξε και τον Νηρέα Μηχανιώνας](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/11/Νηρέας-Μηχανιώνας.jpg)
Ο κορωνοϊός επελαύνει και από αυτή την… επέλαση δεν γλίτωσε ούτε το αθλητικό σωματείο του Νηρέα Μηχανιώνας. Ο προπονητής του συλλόγου βρέθηκε και θετικός στον ιό και το γυμναστήριο κλείνει για 10 ημέρες.
Η ανακοίνωση:
“Το Γυμναστήριο θα παραμείνει κλειστό για 10 μέρες. Ο προπονητής βρέθηκε σήμερα θετικός στον κορωνοϊό. Παρακαλούνται όσοι ήταν εχθές στο μάθημα να κάνουν ραπιντ”