Ο Καστριτσέας στον Ποσειδώνα
![Ο Καστριτσέας στον Ποσειδώνα](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/08/Καστριτσέας.png)
Μία πολύ καλή μεταγραφή έκλεισε ο Ποσειδώνας Μηχανιώνας ο οποίος έκλεισε τον Λεωνίδα Καστριτσέα (αριστερά στη φωτό). Πρόκειται για 26χρονο κεντρικό αμυντικό ο οποίος έχει μεγάλη εμπειρία, καθώς έχει αγωνιστεί σε αρκετές ομάδες με αποκορύφωμα τον Αστέρα Τρίπολης και τον Ηρακλή.
Πέρυσι, ο Καστριτσέας έπαιζε στον Μακεδονικό.
Μια κίνηση ουσίας από την ομάδα της Μηχανιώνας.