Μόνο τον Τσαμασλή θα δει ο Πέτσας
![Μόνο τον Τσαμασλή θα δει ο Πέτσας](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2022/03/Πέτσας-2-1.jpg)
Η αρχική σκέψη που υπήρχε περί επαφής του αναπληρωτή Υπουργού Εσωτερικών για θέματα αυτοδιοίκησης, Στέλιου Πέτσα, με τους αρχηγούς όλων των δημοτικών παρατάξεων του Δήμου Θερμαϊκού ή σύγκλησης έκτακτου δημοτικού συμβουλίου, τελικά δεν θα ευοδωθεί, λόγω έλλειψης χρόνου.
Ο κ. Πέτσας, θα βρεθεί νωρίς αύριο το πρωί στο δημαρχείο, θα συναντήσει μόνο τον δήμαρχο, Γιώργο Τσαμασλή και ακολούθως θα αναχωρήσει από την Περαία.