Μεταξύ “τυριού και αχλαδιού” Τσουρούς και Αδαμίδης
![Μεταξύ “τυριού και αχλαδιού” Τσουρούς και Αδαμίδης](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2022/12/Τσουρούς-Αδαμίδης.jpg)
Την ευκαιρία να τα πουν, μεταξύ “τυριού και αχλαδιού” και να συζητήσουν εφ΄ όλης της ύλης για Ιούδες, προσωπικά, δημοτικά και υποψήφιους δήμαρχους, είχαν ο Νίκος Τσουρούς και ο Σπύρος Αδαμίδης στην Αγία Τριάδα.
Ο κ. Τσουρούς, προ ημερών ανακοινώθηκε από τον Γιώργο Τσαμασλή ως ο πρώτος υποψήφιος ενόψει των επερχόμενων δημοτικών εκλογών με την παράταξη του “Θερμαγικού”, ενώ ο ο κ. Αδαμίδης παρ΄ ότι δεν έχει ξεκαθαρίσει τι θα κάνει, είναι πάντα φίλα προσκείμενος στον νυν δήμαρχο.
Συνεπώς η κουβέντα είχε απόχρωση Τσαμασλή…