Κι άλλη φιλική νίκη για τον Κεραυνό Αγγελοχωρίου
![Κι άλλη φιλική νίκη για τον Κεραυνό Αγγελοχωρίου](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/09/Κεραυνός-σήμα-2.jpg)
Μία ακόμη νίκη πρόσθεσε στο ενεργητικό του ο Κεραυνός Αγγελοχωρίου ο οποίος υποδέχθηκε τον Αγιο Ιωάννη με το 1-0 να είναι το τελικό σκορ της αναμέτρησης. Το γκολ της νίκης πέτυχε ο Γκρίτζαλης.
Αν εξαιρέσει κανείς την ήττα της περασμένης Τετάρτης από τον Ποσειδώνα Μηχανιώνας, όλα τ΄ άλλα αποτελέσματα ήταν θετικά για την ομάδα του νέου ιδιοκτήτη, Παναγιώτη Σολομωνίδη, ο οποίος παρακολουθεί από πολύ κοντά την όλη προσπάθεια χτισίματος του νέου Κεραυνού, ενόψει της έναρξης πρωταθλήματος και κυπέλλου.