“Κεραυνός” με Λημνιό στο Αγγελοχώρι!
![“Κεραυνός” με Λημνιό στο Αγγελοχώρι!](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/08/Κεραυνός-αποδυτήρια-3.jpg)
Με αστραπιαίες κινήσεις ο Παναγιώτης Σολομωνίδης συμφώνησε με τον Νώντα Λημνιό τον οποίο και ενέταξε στον Κεραυνό Αγγελοχωρίου. Ο Λημνιός, είναι ένας έμπειρος ποδοσφαιριστής, γνώστης της κατηγορίας και της περιοχής, καθώς έχει πολυετή παρουσία στον ΠΑΟΝΕ.
Ο 27χρονος, τίθεται άμεσα στη διάθεση του Νίκου Παρούτογλου και ξεκινά προπονήσεις με την ομάδα του Αγγλεοχωρίου η οποία θα συνεχίσει τις μεταγραφικές κινήσεις.