Καλό Φθινόπωρο με ηλιοφάνεια και 30 βαθμούς σε Περαία, Επανομή και Μηχανιώνα
![Καλό Φθινόπωρο με ηλιοφάνεια και 30 βαθμούς σε Περαία, Επανομή και Μηχανιώνα](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/09/Λιακάδα.jpeg)
Με ζέστη, ηλιοφάνεια και θερμοκρασία που θα αγγίξει τους 30 βαθμούς Κελσίου υποδέχεται το Φθινόπωρο ο Δήμος Θερμαϊκού. Παρά την πρόβλεψη που κάνει λόγο για πιθανές βροχές το απόγευμα στη Θεσσαλονίκη, η περιοχή μας δεν θα επηρεαστεί, καθώς δεν αναμένεται το παραμκρό φαινόμενο.
Το Φθινόπωρο, λοιπόν, ήρθε, το Καλοκαίρι όμως παραμένει…