Ιδιώτης, με δικά του έξοδα, έβαψε το αντλιοστάσιο του Αγγελοχωρίου
![Ιδιώτης, με δικά του έξοδα, έβαψε το αντλιοστάσιο του Αγγελοχωρίου](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/10/Αγγελοχώρι-αντλιοστάσιο.jpg)
Εργο εθελοντικής και ανιδιοτελούς προσφοράς από έναν ιδιώτη, ο οποίος με δικά του έξοδα και προσωπική εργασία έβαψε το αντλιοστάσιο της ύδρευσης στο Αγγελοχώρι.
Η ανακοίνωση του Τοπικού Συμβουλίου:
“Το τοπικό συμβούλιο του Αγγελοχωρίου θέλει να ευχαριστήσει τον Πέλλα Ηλία, που με προσωπική εργασία και δικά του έξοδα έβαψε το αντλιοστάσιο της ύδρευσης στην πλατεία Αγγελοχωρίου”.
Θερμά συγχαρητήρια!