Ζαζόπουλος: ” Θα ταξιδέψουμε στην Κοζάνη με στόχο να αυξήσουμε τις πιθανότητες παραμονής μας”
![Ζαζόπουλος: ” Θα ταξιδέψουμε στην Κοζάνη με στόχο να αυξήσουμε τις πιθανότητες παραμονής μας”](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2022/03/Ζαζόπουλος-5.jpg)
Δήλωση ενόψει του αυριανού πολύ δύσκολου αγώνα στην Κοζάνη, έκανε ο προπονητής του Ποσειδώνα Μηχανιώνας, Αγγελος Ζαζόπουλος:
“Μετά την σκληρή ήττα στην έδρα μας είμαστε υποχρεωμένοι να κοιτάξουμε το επόμενο παιχνίδι με ρεαλισμό . Θα ταξιδέψουμε στην Κοζάνη με στόχο ένα θετικό αποτέλεσμα που θα μας βοηθήσει να βελτιώσουμε την θέση μας στην βαθμολογία , αυξάνοντας τις πιθανότητες παραμονής μας. “