Επιτυχίες στο μπιτς βόλλεϊ για τα παιδιά του Περσέα!

Σημαντικές επιτυχίες σημείωσαν το Σαββατοκυριακο που μας πέρασε τα παιδιά του Περσέα Περαίας στο μπιτς βόλλεϊ.

Η ενημέρωση της ομάδας:

“Συγχαρητήρια στα παιδιά του Περσέα που το ΣΚ είχαν σημαντικές διακρίσεις στα Πανελλήνια Πρωταθλήματα και Τουρνουά Beach Volley.
Συγκεκριμένα η αθλήτρια μας ΜΑTIΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ με τη συμπαίκτριά της ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ κατέκτησαν την 1η θέση και το πανελλήνιο πρωτάθλημα στην κατηγορία Κ22 Γυναικών.

Δευτεραθλητές Ελλάδας αναδείχθηκαν ο αθλητής μας ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ με το συμπαίκτη του ΚΟΥΡΤΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ22 Ανδρών.

Το τρίτο τους συνεχόμενο χρυσό μετάλλιο στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Μπιτς Βόλεϊ πανηγύρισαν οι Χριστίνα Θωμαΐδου, Ελευθερία Μπαρμπαλιού, οι οποίες κατέκτησαν και το τουρνουά Open στην Ολυμπιάδα Χαλκιδικής”.