Ενα μεγάλο μπράβο! Συγκινητική η προσέλευση και η προσφορά αίματος στην αιμοδοσία του Πολιτιστικού της Περαίας
![Ενα μεγάλο μπράβο! Συγκινητική η προσέλευση και η προσφορά αίματος στην αιμοδοσία του Πολιτιστικού της Περαίας](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/08/Πολιτιστικός-Περαίας-2.jpg)
Δεν υπάρχουν λόγια… Μόνο ένα τεράστιο μπράβο σε όλους τους συμπολίτες μας που έσπευσαν να δώσουν λίγο από τον χρόνο και το αίμα τους στην αιμοδοσία που διοργάνωσε σήμερα ο Πολιτιστικός Οικολογικός Σύλλογος της Περαίας.
“Η προσέλευση των εθελοντών είναι συγκινητική, δεδομένων των δύσκολων συνθηκών που επικρατούν .
Συγχαίρουμε και ευχαριστούμε όλους αυτούς τους συμπολίτες μας, που επιδεικνύουν ευαισθησία και ενδιαφέρον για τους συνανθρώπους μας που βρίσκονται σε δύσκολη κατάσταση”, έγραψαν οι άνθρωποι του συλλόγου.