Εκοψε πίτα το γυναικείο βόλλεϊ του Ποσειδώνα Μηχανιώνας
![Εκοψε πίτα το γυναικείο βόλλεϊ του Ποσειδώνα Μηχανιώνας](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2022/01/Βόλλεϊ-Ποσειδώνα-2.jpg)
Την πατροπαράδοτη βασιλόπιτα έκοψε το γυναικείο τμήμα βόλλεϊ του Ποσειδώνα Μηχανιώνας σε μια πολύ όμορφη εκδήλωση. Τυχερή αναδείχθηκε η αθλήτρια Αμαλία Τζαρντινογλου η οποία βρήκε το φλουρί…
Την πατροπαράδοτη βασιλόπιτα έκοψε το γυναικείο τμήμα βόλλεϊ του Ποσειδώνα Μηχανιώνας σε μια πολύ όμορφη εκδήλωση. Τυχερή αναδείχθηκε η αθλήτρια Αμαλία Τζαρντινογλου η οποία βρήκε το φλουρί…
Ταβέρνα Σεργιάνι
Ηπείρου 2 , Περαία , 2392 402178