Εγινε έργο στα Πευκάκια
![Εγινε έργο στα Πευκάκια](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/06/ΛΧΣ-2.jpg)
Μέλη του Λαογραφικού Χορευτικού Συλλόγου “Παναγία Φανερωμένη” και εθελοντές, αναμόρφωσαν το αμφιθέτρο των Πεύκων στη Μηχανιώνα, αναδεικνύοντας την αξία του εθελοντισμού…
Δείτε εικόνες:
Μέλη του Λαογραφικού Χορευτικού Συλλόγου “Παναγία Φανερωμένη” και εθελοντές, αναμόρφωσαν το αμφιθέτρο των Πεύκων στη Μηχανιώνα, αναδεικνύοντας την αξία του εθελοντισμού…
Δείτε εικόνες:
Ταβέρνα Σεργιάνι
Ηπείρου 2 , Περαία , 2392 402178