Γκολ στη βία από την Λέσχη Αστυνομικών Θεσσαλονίκης
![Γκολ στη βία από την Λέσχη Αστυνομικών Θεσσαλονίκης](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/11/Βετεράνοι-Ηρακλή.jpg)
Μία ακόμα ενδιαφέρουσα δράση από τη Λέσχη Αστυνομικών Θεσσαλονίκης κατά της βίας στα γήπεδα θα πραγματοποιηθεί την προσεχή Δευτέρα. Η ομάδα του Γιώργου Φεστερίδη (πρόεδρος της Λέσχης) θα αντιμετωπίσει τους βετεράνους του Ηρακλή, του Κώστα Αϊδινίου, σ΄ ένα πολύ ενδιαφέρον φιλικό παιχνίδι.
Η αναμέτρηση θα διεξαχθεί στο γήπεδο της Λακκιάς, στις 15:45 και το παρών θα δώσουν γνωστά ονόματα του ποδοσφαίρου…