Γεύμα εργασίας στο Αμύνταιο
![Γεύμα εργασίας στο Αμύνταιο](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/11/Ανέστης.jpg)
Πολύ ωραίο γεύμα εργασίας στο Αμύνταιο, επ΄ ευκαιρίας του τέλους της περιόδου της συγκομιδής.
Στη φωτό ο πρόεδρος του ΕΑΣ Αμυνταίου Γιώργος Γιαννιτσόπουλος, ο γιατρός Γιώργος Θεοδοσίου, η διευθύντρια του οινοποιείου, Έλενα Κυριάκου, η διευθύντρια του ΕΑΣ Αμυνταίου, Τζένη Ρωμανίδου, ο Στάθης Γαγιος και ο πανταχού παρών, Ανέστης Σεμερτζίδης!
Τα καλύτερα προϊόντα παράγονται στο Αμύνταιο!! Και οι καλύτερες παρέες εκεί συχνάζουν…