Απόψε στην Περαία: Ολοι μαζί, τραγουδάμε για τον Μίκη…
![Απόψε στην Περαία: Ολοι μαζί, τραγουδάμε για τον Μίκη…](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/09/Μίκης-2-1.jpg)
Βραδιά σπέσιαλ αφιερωμένη στον Μίκη Θεοδωράκη είναι η αποψινή στην Περαία. Μουσικοί της περιοχής μας , σε μια στο πάρκο κυκλοφοριακής αγωγής, αυθόρμητα και χωρίς στημένο πρόγραμμα ,εθελοντικά , θα γίνουν με όλες και όλους εσάς μια παρέα…Μια παρέα που θα τιμήσει τον Μίκη Θεοδωράκη μέσα από τα τραγούδια του…
Την εκδήλωση διοργανώνει ο ΣΥΡΙΖΑ Θερμαϊκού. Στις 19:30.