Αποστολίδης: “Η Περαία μέρα με τη μέρα αλλάζει…” (ΒΙΝΤΕΟ)
![Αποστολίδης: “Η Περαία μέρα με τη μέρα αλλάζει…” (ΒΙΝΤΕΟ)](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2023/09/Αποστολίδης-5.jpg)
Για την πρόοδο της Περαίας τα τελευταία 4 χρόνια, μιλά στο βίντεο που ακολουθεί ο υποψήφιος τοπικός σύμβουλος, Σωτήρης Αποστολίδης, με την παράταξη “Θερμαγικός” του Γιώργου Τσαμασλή:
Για την πρόοδο της Περαίας τα τελευταία 4 χρόνια, μιλά στο βίντεο που ακολουθεί ο υποψήφιος τοπικός σύμβουλος, Σωτήρης Αποστολίδης, με την παράταξη “Θερμαγικός” του Γιώργου Τσαμασλή:
Ταβέρνα Σεργιάνι
Ηπείρου 2 , Περαία , 2392 402178