Απογευματινό το ωράριο του ΚΔΑΠ Kids Athletics
![Απογευματινό το ωράριο του ΚΔΑΠ Kids Athletics](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2023/09/ΚΔΑΠ-8.jpg)
Καλή Σχολική Χρονιά σε παιδιά, γονείς και εκπαιδευτικούς.
✴️ Το ωράριο λειτουργίας του Kids Athletics είναι πλέον απογευματινό, (13:15 με 22:00) το πρόγραμμα των εκπαιδευτικών, ψυχαγωγικών, καλλιτεχνικών και αθλητικών δραστηριοτήτων θα το παραλάβετε από τη γραμματεία.
To ΚΔΑΠ Kids Athletics θα είναι και φέτος κοντά στα παιδιά μας, δίπλα τους σε ότι χρειαστούν!