Αναγνώριση! Μέλος της ΕΦΟΑ το TFF Tenis Academy
![Αναγνώριση! Μέλος της ΕΦΟΑ το TFF Tenis Academy](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2022/04/TFF-14.jpg)
Αναγνώριση και περηφάνεια για το TFF Tenis Academy, το καλύτερο tenis club της περιοχής μας!
Η Ομοσπονδία του αθλήματος αναγνώρισε και επίσημα τον σύλλογο που εδρεύει στο Αγγελοχώρι και που εμπιστεύονται εδώ και καιρό όλοι οι φίλοι του τένις στον Δήμο Θερμαϊκού.
Η αναγνώριση από την ΕΦΟΑ αποτελεί πολύ σημαντική εξέλιξη, καθώς το TFF εντάσσεται, πλέον, σε όλες τις αγωνιστικές διαδικασίες με ότι αυτό συνεπάγεται…
Στο μεταξύ οι εγγραφές συνεχίζονται και τώρα που ανοίγει ο καιρός η επαφή των παιδιών (και όχι μόνο) με το τένις γίνεται ακόμα πιο απολαυστική!