Αθλητική απραξία…
![Αθλητική απραξία…](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2021/02/Ποσειδών-16.jpg)
Αθλητική απραξία…
Πέρασαν μήνες από τότε που κύλησε για τελευταία φορά η μπάλα στα γήπεδα του Θερμαϊκού. Η αθλούμενη νεολαία του τόπου απομακρύνθηκε από τα γήπεδα, στις αθλητικές εγκαταστάσεις μπήκαν λουκέτα και η σκιά του κωρονοϊού σκέπασε τα πάντα.
Σε εθνικό-ημιεπαγγελματικό επίπεδο ο Ποσειδώνας Μηχανιώνας, όντας στη Γ Εθνική, περιμένει τις εξελίξεις, αναφορικά με το μέλλον του πρωταθλήματος.
Απελπισία…