Το ΚΔΑΠ Kids Athletics στολίζει το Χριστουγεννιάτικο δέντρο
![Το ΚΔΑΠ Kids Athletics στολίζει το Χριστουγεννιάτικο δέντρο](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2023/11/ΚΔΑΠ-Χριστουγεννιάτικο-δέντρο.jpg)
🎄Στολισμός Χριστουγεννιάτικου Δέντρου🎄
Χρώματα 🎨, στολίδια ⭐️, γέλια 😄 και χριστουγεννιάτικη διάθεση 🎅 θα λάβουν μέρος στο ΚΔΑΠ μας την Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου που θα πραγματοποιηθεί ο στολισμός του Χριστουγεννιάτικου μας δέντρου! 🌲
Από τις 17:00 η ώρα θα ξεκινήσει μια σειρά από εργαστήρια, όπου θα δημιουργήσουμε χριστουγεννιάτικα στολίδια ✨, κατασκευές 💖 και δωράκια 🎁 και μέχρι τις 20:00 θα έχουμε διακοσμήσει το πιο εντυπωσιακό χριστουγεννιάτικο δέντρο! 🎄
Θελουμε όλα τα παιδάκια μας να φέρουν από ένα χριστουγεννιάτικο στολίδι για να το προσθέσουμε στο δέντρο μας! ✨