Σε ρυθμούς Χριστουγέννων από σήμερα-Ανάβει το δέντρο της Επανομής!
![Σε ρυθμούς Χριστουγέννων από σήμερα-Ανάβει το δέντρο της Επανομής!](https://bestcity.gr/wp-content/uploads/2023/11/Δέντρο-Επανομή-άναμα.jpg)
Το Χριστουγεννιάτικο δέντρο της Επανομής ανάβει ΣΗΜΕΡΑ το απόγευμα, στις 18:00 και αλλάζει την ατμόσφαιρα!
Χριστουγεννιάτικες Μελωδίες με την Φιλαρμονική Ορχήστρα του ΔΗ.Π.Π.Α.Κ.Υ.Θ. και τη μουσική σχολή «Κιθαρίς» περιλαμβάνει το πρόγραμμα, ενώ θα ακολουθήσει χριστουγεννιάτικο παιδικό πάρτυ με ξωτικά και ξυλοπόδαρους με τον Αι Βασίλη να μοιράζει δώρα!
Συμμετέχουν: τα σχολεία της Επανομής, ο Πολιτιστικός Σύλλογος Επανομής, το 12ο Σύστημα Ναυτοπροσκόπων Επανομής και η Εθελοντική Ομάδα Πολιτικής Προστασίας Επανομής (ΕΘΟΠΠΑΚΕ).
Καλά Χριστούγεννα!